• 1 parduotuvės, 5 414 produktai
Falken EuroWinter HS02 Pro

Falken EuroWinter HS02 Pro

/60% · žiema · · : Aukštesniojo ir vidutinio lygio

patikrinti Falken EuroWinter HS02 Pro prieinamumą
Plotis
Profilis
Ratlankio dydis

Turinys:

Konkurentai

Falken EuroWinter HS02 Pro padangos buvo įvertintos įvairiuose testuose su skirtingais matmenimis, ir galima pastebėti stiprybių ir silpnųjų savybių modelį. Šių padangų stiprybės yra jų valdymas ir našumas tiek drėgnu, tiek sausu oru sąlygomis. Visapusiškai padangos yra giriama dėl saugių valdymo, trumpų stabdymo atstumų tiek drėgnu, tiek sausu paviršiuje, ir geros akvaplanavimo priešinimosi. Jos išlaiko stabilų vairavimo elgesį, pasižymi įspūdingu pasirodymu sausuose keliuose, kuriose jos demonstruoja dinamiškas vairavimo galimybes ir yra pastebimai greitos sausų kreivių metu. Be to, padangos vertinamos dėl gero vairavimo komforto, dėka puikaus slopimo savybių, kurios prisideda prie sklandaus vairavimo patirties.


Tačiau Falken EuroWinter HS02 Pro padangos demonstruoja reikšmingas trūkumus, kai kalbama apie žiemos sąlygas, kas yra svarbi rūpestis žiemos padangai. Dažnai kritikuojamos mažos sniego valdymo galimybės, nes jos dažnai aprašomos kaip prasilenkusios ant sniego ir turinčios apskritai mažą sukibimo lygį ant snieguotų paviršių. Ypatingai padangos pranešama, kad turi vidutinį ar silpną pasirodymą atsižvelgiant į šoninį nukreipimą ant sniego, ir jos yra jautrios apkrovos pokyčiams snieguoti keliams, kas gali kelti saugumo rūpesčių. Nepaisant gero valdymo drėgnu oru sąlygomis, kai kuriose bandymuose jos atskleidžia silpną akvaplanavimo saugumą, kas gali paveikti jų pasirodymą stipriu lietumi ar blukuotais keliais. Kitas pabrėžtas apribojimas yra sukimo pasipriešinimas, nes padangos turi didelį sukimo pasipriešinimą, kuris gali neigiamai paveikti kuro ekonomiją. Taip pat kilo rūpesčių dėl riboto protektoriaus ilgaamžiškumo, rodant, kad per laiką padangos gali neduoti geriausios naudos.


Apibendrinant, Falken EuroWinter HS02 Pro padangos yra vertinamos kaip tinkamas pasirinkimas regionams su švelniomis žiemos sąlygomis, pasižymintys gerais drėgnų ir sausų paviršių valdymu ir siūlančios gerą vairavimo komfortą. Tačiau jų ribotas pasirodymas sniege ir rūpesčiai dėl sukimo pasipriešinimo ir atsparumo gali padaryti jas mažiau tinkamas regionams su griežtomis žiemos sąlygomis ar vairuotojams, kurie prioritetą teikia ilgalaikės ekonomikos ir optimalaus žiemos saugumo aspektams.

Dydžiai

Falken EuroWinter HS02 Pro gaminamas 68 dydžiais, pradedant nuo 225/55 R16 iki 235/50 R21.
rodyti kainas
#Falken EuroWinter HS02 Pro reitinguojama #60 padangų #947 #žiema pagal Automotorsport 2023, #Autobild 2023, ir kitų organizacijų atliktų bandymų rezultatus. Falken EuroWinter HS02 Pro priklauso Aukštesniojo ir vidutinio lygio segmentui ir yra gaminamas gamintojo iš Japan . Iš viso yra 68 dydžių: 225/55 R16 yra mažiausias, o 235/50 R21 - didžiausias. ši padanga bandymuose dalyvavo 7 kartus, pirmasis bandymas atliktas 2023.

Laiko juosta

2022

Falken EuroWinter HS02 Pro buvo paleistas

2023

Falken EuroWinter HS02 Pro buvo išbandytas 7x (Autobild,...)

Pasiekimai

Geriausias
Sausas stabdymas
Autobild 2023
Autobild 2023
Sportauto 2023
Geriausias
Sausas tvarkymas
Autobild 2023
Geriausias
Sniego tvarkymas
Sportauto 2023
Geriausias
Važiavimas šlapiu ratu posūkiuose
Autobild 2023

Falken EuroWinter HS02 Pro padangų bandymuose

Visi padangų bandymai, kuriuose dalyvavo Falken EuroWinter HS02 Pro:
Autobild žieminių padangų testas 2023 225/40 R18
Patenkinamas
Užėmė #9 iš 11
The Falken EuroWinter HS02 Pro baigė iššūkį tarp 11 visų dalyvių, demonstruodama pagirią vertą pasirodymą tam tikroms sąlygoms. Šis padangas buvo ypač pagirtas dėl saugaus valdymo tiek ant drėgnų, tiek ant sausų paviršių, taip pat dėl trumpų stabdymo atstumų tose pačiose sąlygose. Tačiau jo pasirodymas žieminiu metų laiku sulaukė kritikos, pabrėžiant ribotą sukibimą ir automobilio netikėjimą spalvotose paviršiuose, kartu su vidutiniu sėdmens komfortu. Teigiamu aspektu gali būti pažymėtas padangų išskirtinumas dregmei stabdydami, kuriose jis pasirodė geriausiai tarp savo konkurentų. Nepaisant šių prieštaringų rezultatų, padangos stiprus pasirodymas raktiniuose aspektuose reiškia jo patikimumą konkrečiomis vairavimo sąlygomis.
Pavadinimas
Falken EuroWinter HS02 Pro
Parodyti testo informaciją
Autobild žieminių padangų testas 2023 225/60 R18
Patenkinamas
Užėmė #7 iš 10
Išsamioje vertinimo tarp daugybės konkurentų, Falken EuroWinter HS02 Pro parodytas girtinas pasirodymas, užtikrinantys įspūdingą poziciją, kuri patvirtina jo sugebėjimus iššūkingo žiemos aplinkoje. Padangai buvo giriamas dinaminis valdymas sausose dalyse, demonstruojant trumpus stabdymo atstumus tiek sniege, tiek sausose sąlygose, kartu siūlant gerą lygio vairavimo patogumą. Tačiau buvo kritikuotas dėl savo nevairavimo elgesio snieguotose keliuose ir ribotos akvaplanavimo saugos, aspektai, kuriuos verta atkreipti dėmesį potencialiems vartotojams. Ypač jis išsiskyrė kai kuriuose disciplinose, pelnydamas aukščiausią pagyras už patogumą, sausų stabdymą ir sausą valdymą. Šios stiprybės Falken EuroWinter HS02 Pro žymi kaip pastebimą pasirinkimą vairuotojams, ieškantiems patikimos žiemos padangos, kuri nesukompromituotų veiksmingumo ar patogumo, nors ji susiduria su iššūkiais tam tikrose nepalankiose sąlygose.
Pavadinimas
Falken EuroWinter HS02 Pro
Parodyti testo informaciją
Pavadinimas
Falken EuroWinter HS02 Pro
Parodyti testo informaciją
Pavadinimas
Falken EuroWinter HS02 Pro
Parodyti testo informaciją
Pavadinimas
Falken EuroWinter HS02 Pro
Parodyti testo informaciją
Autobild žieminių padangų testas 2023 225/45 R18
Sąlygiškai rekomenduojama
Užėmė #17 iš 20
Falken EuroWinter HS02 Pro užėmė 12-ąją vietą iš 20 konkurentų. Jis išsiskyrė stabilumu tiek ant drėgnų, tiek ant sausų kelių, taip pat gera važiavimo patogumu, demonstruodamas savo stipriąsias puses ypač drėgnoje ratuose posūkiuose, kur buvo įvertintas geriausias tarp savo lygių. Tačiau padangai buvo kritikuojamas vidutinis šoninis sukibimas ant sniego, ribotas protektorius ir didelis sukimo pasipriešinimas, kurie yra sritis, pabrėžiamos kaip tobulinimo sritis. Nepaisant šių trūkumų, jos našumas parodė patikimą pasirinkimą vairuotojams, kurie skiria prioritetą stabilumui ir patogumui įvairiose kelių sąlygose.
Pavadinimas šlapiaSausasSniegasEinamosios išlaidos
Geriausios testo reikšmės2+2+11-
Falken EuroWinter HS02 Pro223+3
Parodyti testo informaciją
Pavadinimas Stabdymo kelias ant šlapios dangosStabdymo kelias ant sniego
Geriausios testo reikšmės31,429,2
Falken EuroWinter HS02 Pro36,031,3
Parodyti testo informaciją

Bandymų reitingų pasiskirstymas

85% (4x)75% (1x)
PatenkinamasSąlygiškai rekomenduojama
4x1x

Reitingai x Ratų dydis

R18R20
82.5% (4x)85% (1x)

Reitingai x Plotis

225/xx Rxx255/xx Rxx
82.5% (4x)85% (1x)

Faq

  1. Ar ši padanga tinkama visureigiams?

    Taip, ši padanga taip pat gaminama suv dydžių.

Kiti Falken modeliai