• 1 parduotuvės, 5 414 produktai
GT radial Sport Active 2

GT radial Sport Active 2

/48% · vasara · · : Nebrangiai

GT radial Sport Active 2
patikrinti GT radial Sport Active 2 prieinamumą
Plotis
Profilis
Ratlankio dydis

Turinys:

Konkurentai

"GT Radial Sport Active 2" yra vasarinė padanga, pasižyminti geromis akvaplanavimo savybėmis, trumpu stabdymo sausoje kelio atkarpa ir mažu pasipriešinimu riedėjimui. Tačiau ji taip pat turi ir neigiamų aspektų, pavyzdžiui, žemas sukibimo su šlapia danga lygis, vidutinis šoninis vedimas ir nepakankamas vairavimas važiuojant šlapiais keliais, gerokai ilgesnis stabdymo kelias šlapiais ir sausais keliais, vėluojanti vairo reakcija ir vidutinis važiavimo komfortas.

Remiantis įvairių organizacijų atliktais bandymais, GT Radial Sport Active 2 pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, užtikrina saugų ir lengvai valdomą valdymą sausame kelyje ir gali atlikti staigius manevrus. Tačiau ji nerekomenduojama sunkesnėms ar galingesnėms transporto priemonėms ir jai gali trūkti stabilumo šlapiuose posūkiuose. Atrodo, kad ši padanga vairuotojams yra ekonomiškas pasirinkimas, tačiau turi pastebimų saugumo trūkumų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti.

Dydžiai

GT radial Sport Active 2 gaminamas 20 dydžiais, pradedant nuo 195/45 R16 iki 265/45 R20.
rodyti kainas

Panašios padangos

Palyginimas: padangos panašios į GT radial Sport Active 2

Laiko juosta

2022

GT radial Sport Active 2 buvo paleistas

2022

GT radial Sport Active 2 buvo išbandytas 2x (Autobild,...)

2023

GT radial Sport Active 2 buvo išbandytas 2x (Autobild,...)

Pasiekimai

Geriausias
Aquaplaning - kryžius
Autobild 2022
Automotorsport 2022
Geriausias
Akvaplanavimas - išilginis
Autobild 2022
Geriausias
Išorinis triukšmas
Automotorsport 2022

GT radial Sport Active 2 padangų bandymuose

Visi padangų bandymai, kuriuose dalyvavo GT radial Sport Active 2:
Autobild Vasarinių padangų testas 2023 225/45 R18
Geras
Užėmė #4 iš 20
Užima garbingą 4 vietą tarp 20 konkurentų, GT Radial Sport Active 2 iškilo su „Geri“ galutiniu įvertinimu. Šis padangas nustebino saugiu važiavimu tiek drėgnose, tiek sausose dangose ir buvo ypač pastebėtas dėl puikaus akvaplanavimo atsparumo. Be to, konkurencinga kainodara prisidėjo prie palankaus kainos ir našumo santykio. Tačiau jis parodė kai kurias silpnąsias vietas, įskaitant vidutinį šoninį sukibimą drėgnuose keliuose, tai yra kažkas, ką potencialus pirkėjai galėtų apsvarstyti. Nepaisant šio trūkumo, GT Radial Sport Active 2 išsiskiria kaip tvirtas pasirinkimas vairuotojams, ieškantiems patikimo našumo įvairiose sąlygose neperlenkiant banko.
Pavadinimas šlapiaSausasEinamosios išlaidos
Geriausios testo reikšmės2+1-1
GT radial Sport Active 222-2
Parodyti testo informaciją
Pavadinimas Stabdymo kelias esant sausai kelio dangaiStabdymo kelias ant šlapios dangos
Geriausios testo reikšmės58.124.8
GT radial Sport Active 263.327.3
Parodyti testo informaciją
šaltinis: www.autobild.de
Autobild Vasarinių padangų testas 2022 225/45 R18
Nerekomenduojama
Užėmė #10 iš 11
GT radial "Sport Active 2" užėmė 10 vietą iš 11 dalyvių, gavęs galutinį įvertinimą "Nerekomenduojamas". Šis vertinimas buvo dėl jo vertinamų akvaplanavimo savybių, demonstruojančių ypatingą našumą abiejose kryžminėse ir ilginiuose disciplinose. Tačiau jo našumas buvo slopinamas dėl mažo sukibimo lygio ant drėgnų paviršių, vidutinio horizontaliojo palaikymo ir nepakankamos laivo valdymo atliekant veiksmus ant drėgnų paviršių. Be to, jis rodo ženkliai pailgėjusius stabdymo atstumus ant drėgnų paviršių, vėluojantį stūmimo atsaką ir vidutinį apsisukimo komfortą, kas visi prisidėjo prie žemesnės vietos sąraše šiame konkurse. Nepaisant jo stiprybių valdant akvaplanavimą, šie trūkumai buvo esminiai formuojant viso vertinimo vertinimą.
Pavadinimas šlapiaSausas
Geriausios testo reikšmės2+1-
GT radial Sport Active 23-2-
Parodyti testo informaciją
šaltinis: reifenpresse.de
AutoMotorSport Vasarinių padangų testas 2022 245/45 R19
Pakankamai
Užėmė #10 iš 10
Baigiantis 10-iems iš 10 dalyvių, GT Radial Sport Active 2 gavo galutinę įvertinimą „Pakankamas“. Buvo pripažinta už gerą akvaplanavimo prevenciją ir saugų, lengvai valdomą posūkių elgesį sausose keliuose, kartu su patikima veiksmingumu atliekant staigius išvengimo manevrus. Tačiau kritika buvo nukreipta į tai, kad turėjo ilgiausias stabdymo atstumus tiek ant drėgnų, tiek ant sausų asfaltų, mažesnį vairavimo stabilumą drėgnose posūkiuose ir buvo laikoma labiau tinkama lengvesniems, mažiau galingiems transporto priemonėms. Tai buvo pagrindinai dėl reikšmingų saugumo kompromisų, nepaisant to, kad tai buvo biudžetinė galimybė. Ypatingai pastebimas padėklos išnaikinimas kryžminėmis sąlygomis ir mažas išorinis triukšmas, parodantis kai kuriuos stiprybių aspektus vos ne pilnai suvokiant jo ribojimus.
Pavadinimas šlapiaSausasPoveikis aplinkai
Geriausios testo reikšmės9,09,79,4
GT radial Sport Active 26,77,07,2
Parodyti testo informaciją
šaltinis: reifenpresse.de

Bandymų reitingų pasiskirstymas

85% (1x)65% (1x)0% (1x)
GerasPakankamaiNerekomenduojama
1x1x1x

Reitingai x Ratų dydis

R18R19
42.5% (2x)65% (1x)

Reitingai x Plotis

225/xx Rxx245/xx Rxx
42.5% (2x)65% (1x)

Kiti GT modeliai