“Continental” pristato naująjį “SportContact 7″

Su “SportContact 7” “Continental” siūlo naują didelio našumo padangą, tinkamą sportiškiems automobiliams. Šiais metais iš viso bus galima įsigyti 42 gaminius 19-23 colių dydžių, o per ateinančius metus gaminių linija bus toliau plečiama. Naujos kartos “SportContact” padangomis “Continental” siūlo vairuotojams didelio našumo, labai saugias, į valdymą orientuotas, didelio pravažumo padangas. Lenktynių trasoje, palyginti su ankstesniu modeliu, rida padidėjo 10 procentų, o stabdymo ant šlapios dangos kelias sutrumpėjo aštuoniais procentais. Naujoji “SportContact” taip pat šešiais procentais geriau stabdo ant sausos dangos, o eksploatacijos laikas yra 17 proc. ilgesnis. Naujausi patobulinimai taip pat naudingi valdymui ir sukibimui tiek sausomis, tiek šlapiomis sąlygomis (bandymas atliktas su 245/30 R20 dydžio padangomis). Kurdama padangas “Continental” daugiausia dėmesio skyrė visų eksploatacinių savybių kriterijų tobulinimui, siekdama suderinti maksimalų vairavimo malonumą su maksimaliu saugumu ir tvarumu UUHP padangų srityje (itin aukštos kokybės padangų segmente).

Kurdami naująją “SportContact 7” padangą, padangų kūrėjai įsigilino į savo gudrybių dėžę. Prisitaikanti protektoriaus konstrukcija prisitaiko prie sausos ir šlapios kelio dangos, suteikdama maksimalų vairavimo malonumą kiekvienai transporto priemonei, o “BlackChili” gumos mišinys buvo tiksliai pritaikytas prie protektoriaus konstrukcijos, kad būtų užtikrintas maksimalus sukibimas.

Padangos “SportContact 7” buvo sukurtos lengviesiems automobiliams su sportinėmis savybėmis ir superautomobiliams. Transporto priemonių įvairovė labai plati, įskaitant “Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio”, taip pat “Audi” RS seriją ir sportišką BMW M seriją. Tarp kompaktiškų automobilių – “Ford Focus III RS” ir “Mini Cooper S Clubman”. Taip pat galima įsigyti tinkamo dydžio “Porsche 4 S GT”, įvairių “Mercedes-AMG”, “Lamborghini” ir “McLaren” automobilių. Tinkamų matmenų “SportContact 7” taip pat planuojama pritaikyti didelės klasės automobiliams, pavyzdžiui, “Brabus S 65 Rocket 900 Coupé”.

Continental SportContact 7