“Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6” – kaip “Goodyear” naujokas pasirodė bandymuose?

Praėjusiais metais pasirodė ilgai lauktas “Asymmetric 6” ir mes skyrėme šiek tiek laiko testų rezultatams išanalizuoti, kad galėtume pateikti jums visą santrauką. Taigi, štai ir pradedame!

Technologijos

Tačiau pirmiausia šiek tiek pakalbėkime apie technologiją ir tai, kas iš tikrųjų yra nauja, palyginti su penktąja karta.

Technologija “Dry Contact Plus” pagerina padangos veikimą sausoje kelio dangoje, naudodama prisitaikantį kontaktinį plotelį ir optimizuotą ertmę, kuri prisitaiko prie apkrovos pokyčių. Taip užtikrinama, kad kontakto plotas prisitaikytų prie vairavimo stiliaus, užtikrinant didesnį sukibimą ir reaktyvumą atliekant ekstremalius manevrus.

Technologija “Wet Braking Pro”, pasitelkiant naujovišką dervos sistemą, pagerina sukibimą drėgnu ar šlapiu keliu. Ši sistema, kilusi iš technologijos, naudojamos itin aukštos kokybės padangose, padidina padangos lankstumą ir atsparumą kelio nelygumams, taip padidindama sukibimą su kelio danga. Prie padangos tvarumo prisideda ir “Goodyear” sukurtos biologinės dervos.

Padanga “GY Asymmetric 6″ sukurta naudojant ” EV Ready” technologiją, kurioje naudojami triukšmą slopinantys raštai ir plonesnės lamelės, kad triukšmo lygis sumažėtų iki 2 dB. Dėl to ji ypač tinka elektromobiliams. Be to, padanga pasižymi lengva konstrukcija ir aerodinamine šoninių sienelių forma, kuri sumažina turbulenciją ir pagerina oro srautą. Naujojo mišinio technologija sumažina pasipriešinimą riedėjimui, o tai padeda prailginti elektromobilių ridą ir sumažinti degalų sąnaudas tradicinėse transporto priemonėse.

Apibendrinant galima teigti, kad “GY Asymmetric 6” šiek tiek keičia savo kryptį, siekdama būti ekologiškesnė ir labiau pritaikyta elektra varomiems automobiliams, o tai yra skirtumas nuo ankstesnės kartos padangos, kuri buvo parduodama labiau sportiška. Pažiūrėkime, ar taip bus ir bandymų metu.

Bandymų rezultatai

Iš viso buvo atlikti 7 vasarinių padangų bandymai, kuriuose dalyvavo GY. Autobild teste Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 užsitikrino 2-ąją vietą iš 50 testuotų padangų. Padanga buvo giriama už subalansuotą veikimą aukščiausiu lygiu, geras akvaplanavimo atsargas, trumpą stabdymo kelią ir tikslų valdymą. Tačiau didelė padangos kaina buvo laikoma trūkumu.

Leidinys “AutoMotorSport” padangai skyrė 1-ąją vietą tarp 10 bandytų padangų. Bandytojai įvertino labai trumpą stabdymo kelią, puikų sukibimą, didelį stabilumą posūkiuose ir lengvą valdymą sausomis sąlygomis. Padanga taip pat gerai važiavo ir šlapia kelio danga, tik su nedideliais apsaugos nuo akvaplanavimo trūkumais.

Iš 11 bandytų padangų “SportAuto” padangai skyrė 2-ąją vietą. Asymmetric 6 pasižymėjo trumpiausiu stabdymo keliu, geriausiu balansu ir labai saugiu, plačiu ribiniu diapazonu esant šlapiai kelio dangai. Padanga taip pat pasižymėjo stipriu stabdymu, spontanišku vairavimu ir dideliu vairavimo saugumu sausomis sąlygomis. Vienintelis trūkumas buvo jos sukibimas posūkiuose drėgnomis sąlygomis, kuris nebuvo aukščiausio lygio.

Teste “Autozeitung” ši padanga užėmė 3 vietą tarp 9 testuotų padangų. Asymmetric 6 padangos pademonstravo labai aukštą sukibimo lygį ir buvo viena greičiausių padangų valdymo trasoje. Padanga pasižymėjo stabiliomis važiavimo savybėmis, tačiau reagavo šiek tiek lėčiau nei geriausi konkurentai. Ji taip pat buvo geriausia komforto požiūriu, nes riedėjo sklandžiai ir tyliai.

Testų buvo ir daugiau, ir “GY Asymmetric 6″ beveik visuose juose buvo pranašesnė, tačiau yra vienas sunkiai įveikiamas varžovas – tai visiškai nauja ” SportContact 7″, apie kurią rašėme anksčiau ir kuri taip pat yra didžiausia “Goodyear” konkurentė. Nors “Conti” šiek tiek geriau važiuoja keliu, kai kuriems vairuotojams ji gali būti per daug sportiška, o tai reiškia, kad triukšmo lygis yra per aukštas, aukojamas komfortas ir degalų sąnaudos taip pat gali būti šiek tiek prastesnės. Būtent čia į pagalbą ateina “GY Asymmetric 6”. Norite tylios, bet sportiškos padangos? Asymmetric 6! Norite sportiškos padangos, bet neaukojate per daug savo elektromobilio nuotolio? Asymmetric 6!

Verdiktas

Stipriosios pusės: “Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6” išsiskiria trumpu stabdymo keliu, puikiu sukibimu, dideliu stabilumu posūkiuose ir tiksliu valdymu. Ji taip pat pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis tiek ant šlapios, tiek ant sausos dangos, labai aukštu sukibimo lygiu, geru atsparumu akvaplanavimui ir važiavimo komfortu.

Silpnybės: Pagrindiniai padangos trūkumai: didelė kaina ir nedideli trūkumai, susiję su apsauga nuo akvaplanavimo ir sukibimu posūkiuose esant šlapiai dangai.

Apskritai “Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6” yra labai rekomenduojama vasarinė UHP padanga, pasiekusi įspūdingų bandymų rezultatų. Ji pasižymi puikiu našumo, saugumo ir komforto balansu, todėl yra geriausias pasirinkimas vairuotojams, ieškantiems aukštos kokybės vasarinių padangų. Naujausius bandymų rezultatus galite rasti atskirame jos puslapyje čia:Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6.