• 1 parduotuvės, 5 414 produktai
Pirelli Cinturato Winter 2

Pirelli Cinturato Winter 2

/63% · žiema · · : Aukščiausios kokybės

B
C
B
Pirelli Cinturato Winter 2
patikrinti Pirelli Cinturato Winter 2 prieinamumą
Plotis
Profilis
Ratlankio dydis

Turinys:

Konkurentai

Pirelli Cinturato Winter 2 yra žieminis padangų modelis, kuris yra gavęs prieštaringų, bet apskritai teigiamų atsiliepimų iš įvairių bandymų ir dimensijų, atspindinčių jo išsamųjį dizainą, kad efektyviai susidorotų su žiemos sąlygomis ir išlaikytų veiksmingumą sausose kelių dalyse.


Kalbant apie stipriąsias puses, Cinturato Winter 2 yra plačiai pripažintas dėl savo veiksmingumo šlapiose dalyse, ypač pastebėtas dėl geros sukibimo, trumpesnių stabdymo atstumų ir didelio priešaškiavimo atsparumo. Jo galimybės plačiai paplitusiose snieguotose keliuose, kur jis užtikrina pasitikėjimą teikiantį valdymą, pakankamus atsargas sukibimo srityje ir efektyvų stabdymą sniege ir lede. Nepaisant jo žieminio atkaklumo, Cinturato Winter 2 yra pripažįstamas dėl aukšto numatomų kilometražo ir žemos našumo, kuris prisideda prie jo bendros ekonominės vertės ir aplinkos efektyvumo, atsispindinčio mažesniu degalų suvartojimu ir mažesniu svoriu palyginti su konkurentais.


Vis dėlto, padanga susiduria su kritika konkrečiose srityse. Sausuose keliuose atsiliepimai rodo pastebimus trūkumus vairavimo komforto ir valdymo tikslumo ribose, pastebėtas pasislinkimas link tiesios eigos. Nepaisant to, kad jis vis tiek išlieka gebantis, jo atsakas į vairavimo įvedimus gali būti suvokiamas kaip atidėtas ar mažiau tiesioginis, paveikiantis vairavimo pasitikėjimą skubiuose manevruose ar agresyviuose vairavimo scenarijuose. Be to, komforto lygis apibūdinamas kaip vidutinis, kai kurie bandymai pastebi kompromisą tarp tylaus kelionės ir degalų našumo.


Apibendrinant, Pirelli Cinturato Winter 2 išsiskiria kaip gerai subalansuotas žieminio padangų pasirinkimas, kuris išsiskiria savo nustatytomis šlapiais ir snieguotais keliais sąlygomis, siūlo saugumą ir patikimumą. Tačiau vairuotojams, kurie teikia pirmenybę dinamiškam sausų kelių veiksmingumui ir galutiniam komfortui, padangos veiksmų profilis rodo kompromiso galimybių sritis. Šios savybės padeda padėti Cinturato Winter 2 kaip tvirtą pretendentą žieminėse padangų rinkose, ypač vairuotojams, kuriems rūpi saugumas ir efektyvumas įvairiose žiemos sąlygose.

Dydžiai

Pirelli Cinturato Winter 2 gaminamas 32 dydžiais, pradedant nuo 205/55 R16 iki 215/45 R20.
Filtras:
rodyti kainas

Panašios padangos

Palyginimas: padangos panašios į Pirelli Cinturato Winter 2

Laiko juosta

2021

Pirelli Cinturato Winter 2 buvo paleistas ir pakeitė Pirelli Cinturato Winter.

2022

Pirelli Cinturato Winter 2 buvo išbandytas 6x (Autobild,...)

2023

Pirelli Cinturato Winter 2 buvo išbandytas 7x (Autobild,...)

Pasiekimai

Geriausias
Akvaplanavimas - išilginis
Adac 2023
TyreReviews.com 2023
Autobild 2023
Geriausias
Sausas stabdymas
Adac 2023
Autoexpress 2023
Autoklubcr 2022
Geriausias
Sukibimas su sniegu
Adac 2023
Autobild 2023
Geriausias
Sausas tvarkymas
TyreReviews.com 2023
TyreReviews.com 2022
Geriausias
Drėgnas tvarkymas
Autobild 2022
TyreReviews.com 2022
Geriausias
Aquaplaning - kryžius
Adac 2023
Geriausias
Stabdymas ant šlapios dangos
Adac 2023
Geriausias
Išorinis triukšmas
Autoklubcr 2022
Geriausias
Vidaus triukšmas
Autoexpress 2022
Geriausias
Sniego tvarkymas
TyreReviews.com 2022
Geriausias
Važiavimas šlapiu ratu posūkiuose
Autobild 2023

Pirelli Cinturato Winter 2 padangų bandymuose

Visi padangų bandymai, kuriuose dalyvavo Pirelli Cinturato Winter 2:
ADAC žieminių padangų testas 2023 225/45 R17
Patenkinamas
Užėmė #12 iš 16
PIRELLI CINTURATO WINTER 2 radoje 12-iuoju tarp 16 konkurentų, užtikrindamas galutinį įvertį „Patenkinamas“. Testuotojai įvertino jo gerą našumą drėgnose ir žiemines dangose, išryškindami gebėjimą veiksmingai stabdyti ir gerai valdyti tokiomis sąlygomis. Be to, jo aukštas numatomas nuvažiuotas atstumas, mažas dilimas, lengvas svoris ir sumažintas degalų sąnaudos buvo teigiamai pastebėti. Tačiau padanga susidūrė su kritika dėl reikšmingų silpnųjų vietų komforto važiuojant ir valdymo riba ant sausų kelių. Vairavimo saugumo atžvilgiu padanga parodė pastebimų trūkumų, ypač atsiliepimo į vairavimo komandas vėlavimą, kuris paveikė jos pusiausvyrą ir preciziją. Drėgnose dangose, nors ji sugebėjo užtikrinti gerus įvertimus stabdymo ir išlietimų atsparumo ilgireikmėniam akvaplanavimui srityse, šiek tiek pritrūko statmenam akvaplanavimui ir valdymui, kuriam stigo precizijos. Kai kalbama apie sniegą ir ledą, apskritai ji pasirodė gerai, ypač stabdant ir valdydama, nors jai beveik nepavyko pasiekti aukšto balo sniego sukibimo srityje. Padangos aplinkos pėdsakas buvo pagirtinas dėl efektyvumo, su geromis žymėmis dėl ilgaamžiškumo ir dilimo, taip pat jos palankaus svorio ir degalų sąnaudų.
Pavadinimas Poveikis aplinkaiVairavimo sauga
Geriausios testo reikšmės1,82,0
Pirelli Cinturato Winter 22,23,3
Parodyti testo informaciją
Autobild žieminių padangų testas 2023 225/45 R18
Geras
Užėmė #5 iš 20
Užimant 5-ąją vietą iš 20, Pirelli Cinturato Winter 2 buvo apdovanotas galutiniu įvertinimu „Geras“. Padangos įspūdžiavo savo aukštos kokybės profiliu, įrodančiu įtikinamus žieminio sezono savybes ir dinaminį našumą šlapiomis keliais. Ji taip pat pasižymėjo gera nuvažiuotų kilometrų kokybe. Tačiau buvo pastebėta šiek tiek neisilavinimo sausas kelias. Pakeldama savo konkurencinį pranašumą, padanga išsiskyrė tam tikrose disciplinose, išsiskyrė kaip absoliučiai geriausia tiek Akvaplanavimas - lyginamoji, tiek Šlapiojo rato posūkio metu.
Pavadinimas šlapiaSausasSniegasEinamosios išlaidos
Geriausios testo reikšmės2+2+11-
Pirelli Cinturato Winter 222-2+2
Parodyti testo informaciją
Autobild žieminių padangų testas 2023 225/40 R18
Geras
Užėmė #6 iš 11
Užėmęs pagirtiną 6-ąją vietą iš 11 dalyvių, „Pirelli Cinturato Winter 2“ užėmė galutinį įvertinimą „Geras“. Šis padangų modelis išsiskyrė savo įspūdingu pasirodymu sniegu dengtose ir drėgnose keliuose, pasižymėjo puikiu sniego sukibimu, efektyviu atsparumu akvaplanavimui ir trumpais stabdymo atstumais drėgnuose sąlygose, viskas už santykinai vidutinę kainą. Tačiau jis neturėjo savo trūkumų; t.y. polinkio linksniuoti sausus keliu ir vidutinio komforto lygio važiuojant. Šis stipriųjų ir silpnųjų savybių sąryšis nubrėžia vaizdą apie tvirtą žieminę padangą, kuri atlieka puikiai kritinėse srityse, ypač snieguotomis sąlygomis, kuriose ji parodė ypatingą galią.
Pavadinimas
Pirelli Cinturato Winter 2
Parodyti testo informaciją
Pavadinimas
Pirelli Cinturato Winter 2
Parodyti testo informaciją
Sport Auto žieminių padangų testas 2023 225/40 R18
Geras
Užėmė #7 iš 9
Pirelli Cinturato Winter 2 užėmė 7 vietą iš 9 dalyvių, gaunant galutinį įvertinimą „Gerai“. Šis padangos elgiasi saugiai žiemos sąlygomis ir demonstruoja gerą sukibimą šlapiuose posūkiuose. Tačiau kritikos buvo nukreiptos į nedrąsų vairo valdymo atsaką, apsiaurų rezervą ant šlapių paviršių ir jautrumą akvaplanavimui posūkiuose. Be to, jos našumas buvo pastebėtas lėtas ant sausų paviršių. Nepaisant šių trūkumų, padanga išsiskyrė tam tikrose srityse, išsiskirianti komfortu, sniego posūkiais ir objektyviu sniego tvarkymu, pažyminti stipriąsias savybes kritinėse žiemos vairavimo disciplinose.
Pavadinimas
Pirelli Cinturato Winter 2
Parodyti testo informaciją
Pavadinimas Stabdymo kelias ant šlapios dangosStabdymo kelias ant sniego
Geriausios testo reikšmės31,429,2
Pirelli Cinturato Winter 234,930,7
Parodyti testo informaciją
Autoexpress žieminių padangų testas 2023 225/45 R17

Užėmė #5 iš 7
Pirelli Cinturato Winter 2 parodyžavo tvirtą pasirodymą stiprioje konkurencijoje, užėmęs 5 vietą iš 7 pretendentai. Šis padangos žymėjo svarbų žingsnį Pirelli perdirbant jų Cinturato linją, įspūdingai debiutuodama savo kategorijoje. Jos pasirodymas sniege buvo įspūdingas, užėmęs antrą vietą atitinkamuose įvertinimuose, demonstruodamas savo galią žiemos sąlygoms. Be to, ji išsiskyrė sausų sąlygų atveju, ypač sausų stabdymo metu, kur išryškėjo priešingai nei jos konkurentai, kad užimtų pirmą vietą. Tačiau jos bendras potencialas buvo šiek tiek sustabdytas dėl jos pasirodymo drėgnose sąlygose, nulemdamas 5 vietą, kur rokštis geras balansas, bet reikėjo atidžaus valdymo, kad išlaikytų trauką. Be to, nors buvo pagerėjimas degalų ekonomikos atžvilgiu lyginant su praėjusiais metais pasiektu rezultatu, lieka vietos tobulinimui. Šis mišrus pasirodymas tvirtina jos poziciją kaip konkurencingą pasirinkimą, nors yra nustatyti tam tikri tobulinimo srities.
Pavadinimas
Pirelli Cinturato Winter 2
Parodyti testo informaciją
Autobild žieminių padangų testas 2022 215/55 R17
Pavyzdinis
Užėmė #2 iš 19
Užėmusi pagyrimą 2-ą vietą iš 19 dalyvių, Pirelli Cinturato Winter 2 padanga pelnė "Pavyzdinį" galutinį įvertinimą, demonstruodama savo galingą veikimą konkurencingoje srityje. Ji buvo pagirta kaip įtikinamas viso laiko variantas, pastebėtas dėl įspūdingo nuvažiuoto atstumo ir geros ekonominės vertės. Jos tikslus valdymas ant drėgnų kelių ir galingas akvaplanavimo atsparumas buvo išsiskiriantys bruožai, siūlantys vairuotojams saugumą ir veikimą derančią kombinaciją. Tačiau jos komforto lygį buvo laikoma vidutine, rodant mažą sritį, kur galima būtų pagerinti. Padanga ypatingai išsiskyrė sniego posūkiavime ir drėgno valdyme, tvirtindama savo padėtį kaip vienas pagrindinių pasirinkimų žiemai, kurioje patikimumas ir valdymas yra labai svarbūs.
Pavadinimas šlapiaSausasSniegasEinamosios išlaidos
Geriausios testo reikšmės2+2+2+2+
Pirelli Cinturato Winter 22+ 22+ 2+
Parodyti testo informaciją
šaltinis: www.autobild.de
Autoexpress žieminių padangų testas 2022 225/45 R19

Užėmė #4 iš 6
Pirelli Cinturato Winter 2 užėmė 4-ąją vietą iš 6 pretendentai savo pirmą kartą įvertinime, pažymint Pirelli ciklo Cinturato atnaujinimo pabaigą. Su dizainu, kuris naudojasi protektoriumi, kuris evoliucionuoja su dėvėjimu, padėtis parodė savo konkurencingumą, ypač ant sniego, kur švytėjo arti viršūnės. Jis užėmė antroje vietoje trakcijos ir rankos snieguotose teritorijose, rodant pagyrimą pelnė naudingą pasirodymą, kuris buvo vos šiek tiek pralenktas kitose sąlygose. Nepaisant atsilikimo nuo lyderių drėgnuose sąlygose, jis pralenkė tam tikrus varžovus, įskaitant Michelin ir Vredestein, ypač gelmėse akvaplanavimo išbandymuose. Jo subalansuotas ir stabilus valdymas buvo pastebėtas įvairiose bandymų vietose, nepaisant nedidelio kompromiso priekinės sukibimo atžvilgiu palyginti su geriausiaisiais. Džiūvusiose paviršiaus atvejais, tačiau, Žiema 2 šiek tiek atsiliko su lėčiausiu valdymo takelio laiku, atskleisdama švelnesnę važiavimo ir mažiau aštrų vairavimą nei jos konkurentai. Tačiau jis išsiskyrė kaip tyliausias padanga serijoje, siūlydamas pastebimai tylų važiavimą už kainą kuro efektyvumui.
Pavadinimas Bendras taškų skaičius
Geriausios testo reikšmės100
Pirelli Cinturato Winter 298.6
šaltinis: www.autoexpress.co.uk
Autobild žieminių padangų testas 2022 215/55 R17

Užėmė #5 iš 56
Pavadinimas Stabdymo kelias ant šlapios dangosStabdymo kelias ant sniego
Geriausios testo reikšmės32,825,4
Pirelli Cinturato Winter 234,626,4
Tyre Reviews žieminių padangų testas 2022 225/45 R17
Rekomenduojama
Užėmė #4 iš 9
Pavadinimas
Pirelli Cinturato Winter 2
šaltinis: www.tyrereviews.com
Autoklub ČR žieminių padangų testas 2022 225/45 R17

Užėmė #7 iš 8
Pirelli Cinturato Winter 2 užėmė septintąją vietą iš viso aštuonių konkurentų, nurodant iššūkį lyginant su savo varžovais. Nepaisant bendrų iššūkių, su kuriais ji susidūrė viso testavimo laikotarpio metu, ji parodė pagyrimo vertas savybes konkrečiose srityse. Ypač šis padangų modelis išsiskyrė džiūvimo stabdymu, išoriniu triukšmu ir sukimosi pasipriešinimu, pažymi savo stipriąsias puses šiose svarbiose disciplinose. Šie išskirtiniai pasirodymai pabrėžia sritis, kuriose Pirelli Cinturato Winter 2 pavyko pranokti ir išsiskirti, pabrėždami jos potencialią pranašumą jos konkrečiose kompetencijose.
Pavadinimas Bendras taškų skaičiusšlapiaSausasSniegas
Geriausios testo reikšmės103,6108,3100,2102,1
Pirelli Cinturato Winter 299,6102,898,197,7
Parodyti testo informaciją
šaltinis: www.autoklub.cz
Autozeitung žieminių padangų testas 2022 225/45 R17

Užėmė #7 iš 8
Užimantis 7-ą vietą iš 8 varžovų, Pirelli Cinturato Winter 2 rodė prieštaringus rezultatus savo našumo įvertinime. Ant drėgnų paviršių padangos demonstravo vidutiniškai ilgas stabdymo atstumas, bet gerai pasirodė akvaplaningo scenarijuose. Tačiau jos kovai su šonine sukibimu susidūrė sunkumų, ribojančių aukštesnius posūkių greičius. Sausuose sąlygose jas pasitvirtino kaip patikimas pasirinkimas, siūlydamos stabilų galinį dalį keičiant krovinį ir trumpus stabdymo atstumus, nors jos veiksmingumas buvo laikomas vidutiniu. Padangos susidūrė su reikšmingais iššūkiais sniege, kur parodydavo ilgiausius stabdymo atstumus, mažiausią šoninę palaikymą ir lėtą reagavimą į vairo komandas, pabrėžiant jos silpnybes šaltomis sąlygomis.
Pavadinimas šlapiaSausasSniegas
Geriausios testo reikšmės147143147
Pirelli Cinturato Winter 2112120105
Parodyti testo informaciją
šaltinis: www.autozeitung.de

Bandymų reitingų pasiskirstymas

100% (1x)85% (6x)
PavyzdinisGerasRekomenduojamaPatenkinamas
1x3x2x1x

Reitingai x Ratų dydis

R17R18
90% (3x)85% (4x)

Reitingai x Plotis

215/xx Rxx225/xx Rxx
100% (1x)85% (6x)

Kiti Pirelli modeliai